Budapeşte Yarım Gün Turu

Budepeşteyi gelin beraber yürüyelim

 

Budapeşte tatiliniz için tavsiye ettiğimiz en iyi başlangıç turumuzdur. Budapeşte şehrinin özet ayrıntıları, güncel yaşamın detayları ve tarihten alıntılar tur boyunca sizlere Türkçe olarak aktarılır. Rehberiniz tur boyunca sadece size özeldir. Rehberiniz ihtiyacınız olan tüm sorulara cevap verecek hemde tüm tatiliniz boyunca sizlere destek olacaktır.

Budapeşteye geldiniz ancak Budapeşteyi keşifetmek için çok az bir vaktiniz var . Ya da öncü bilgiler alıp geri kalan zamanda Budapeşteyi kendiniz rahat rahat gezmek istiyorsunuz.  O zaman 3 saatlik Budapeşte turumuz tam size göre. Budapeştenin  ayrıntıları bu zaman diliminde sizlere sunuklarak en önemli seçme mekanlar ziyaret edilmektedir.

Tur süresi : 3 saat

Budapeşte rehberli yürüyüş türü : 18 000 Huf / 3 kişiye kadar

Budapeşte rehberli araçlı tur : 25 000 Huf / 3 kişiye kadar

Tarihi mekanlar arasında ulaşım yürüyerek sağlanacağından yol üzerinde diğer birçok tarihi güzelleğin kısa hikayaleri tarafınıza aktarılacaktır. Turumuz toplam olarak 4 saat kadar sürmektedir. Budapeştede bir saatlik trafikle dolu klasik otobüs turları yerine kendí dilinizde kendi özel rehberinize sahip olun.

Tur programı konuklarımızın dilekleri ve yoğunlukları doğrultusunda tekrar planlanabilmektedir. Ayrıntılar ve sorularınız için lütfen iletişim bölümünden  her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişim kurabilirsiniz.

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınız

 

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.