Estergon Szentendre Turu

Rehberli Estergon Kalesi Turu Özeldir

Macaristanın uzun zamanlar başkenti olmuş Estergon şehri Osmanlıda önemini kendi adına söylenmiş marşlarla göstermiştir. Osmanlı döneminde Viyana açılan önemli kalelerin başında yer alan Estergon kalesi ve çok ünlü estergon katedrali görmeniz gereken yerlerin başında yer almaktadır. Estergon kalesinin surlarından geniş Avrupa ovalarına baktığınızda atalarımızın hissetiği duyguları, belkide derinlerde kendinizde hissedeceksinizdir.

Budapeşte Viyana Bratislava

Muhteşem üçlü: Budapeşte-Viyana-Bratislava

Avrupaya gelmişken Budapeşteye yakın Viyana ve Bratislava'ya göz atmaya ne dersiniz. Tur konuklarımızı sabah erken saatlerde otellerinden alıp Bratislava yada Viyana yoluna koyulmakla başlar. Macaristan- Slovakya-Avusturza sınırında vereceğimiz küçük bir molanın ardından yaklaşık 2,5 saat içerisinde Bratislava yada Viyana şehrine ulaşmış oluruz. İster araçlı isterseniz trenle size özel rehberinizle turu yapabilirsiniz.

Eger Gödöllö Budapeşte Turu

Eger Budapeşte maceras

Budapeşteye kadar gelmişken Macaristanın el değmemiş, tarih ve doğal güzelliklerle dolu biraz  macera dolu bir tura ne dersiniz. Cevabınız evet ise; Bu turların en güzellerinden bir taneside Eger Gödöllö Budapeşte turudur. Budapeşte gibi bir zamanlar ana kent olmuş, Türklerin ele geçirmekte çok zorlandıkları, aldıktan sonra çok sevdikleri bu kaleleri size özel hazırlayacağımız programla tekrardan fetih edin.

 

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.