Macar Çigan Gecesi

Budapeştede görülmesi gereken gece

Macar kültürünün önemli bir parçası da folk dansları ve çingenlerinin müziğidir. Bu turumuzla beraber sizleri otelinizden alıp özet bir Budapeşte turu eşliğinde gösterilerin ve akşam yemeğinizin gerçekleştirileceği lokasyona ulaştırmaktayız. Macar Gecesi Turu Budapeşte özet şehir turunu, Macar dans ve müzik gösterisini, akşam yemeğini ve otellenize tekrar geri dönüş hizmetlerini kapsamakdatır.

Budapeşte Gece Turu

Budapeşte geceleri en güzel başkent seçildi

Budapeştenin gece aydınlatması özenle yapıldığından sizleri bunu en güzel görebileceğiniz noklara ulaştırmaktayız. Turumuz misafirlerimizi otellerinden almakla başlar. Bunun hemen akabinde Tuna boyunda Budapeştenin güzel gece manzaraları eşliğinde yürüyüş yapılarak tarihten dip notlar aktarılır. Sırasıyla Opera, Kral kızı, Oktagon, Fashion utca, Sinagog, Paris Bulvarı, Katedral gezilerek

 

Budapeşte Yarım Gün Turu

Budepeşteyi gelin beraber yürüyelim

Budapeşteye geldiniz ancak Budapeşteyi keşifetmek için çok az bir vaktiniz var . Ya da öncü bilgiler alıp geri kalan zamanda Budapeşteyi kendiniz rahat rahat gezmek istiyorsunuz.  O zaman 4 saatlik Budapeşte turumuz tam size göre. Budapeştenin tüm ayrıntıları bu zaman diliminde sizlere sunuklarak en önemli seçme mekanlar ziyaret edilmektedir.

 

Tam Gün Budapeşte Turu

Budepeşte de gezilecek her yerlerin hepsi

Tam gün Budapeşte turu  en kapsamlı turumuzdur ve otelden misafirlerimizi aldıktan sonra Chain Bridge’in hemen yanından başlayıp Peşte kısmından köprü üstünden Buda kısmına devam eder. Ortalama 10 dakikalık bu sürüş sırasında Tuna nehrinin güzel akıntısının müziği eşliğinde tarihten taşıp gelen dip notlar katılımcılarla paylaşılır.

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.